PE0805FRF470R005L
Partnumber:
PE0805FRF470R005L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 0805 0.005 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R