PE1206FRF470R02L
Partnumber:
PE1206FRF470R02L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 1206 0.02 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R