PEG124PD2220Q
Partnumber:
PEG124PD2220Q
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 100V -10% to 30% (13 X 29mm) Axial 3.9 Ohm 132mA 27500h 125°C