PEG127KA3110QT1
Partnumber:
PEG127KA3110QT1
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 110uF 40V -10% to 30% (10 X 20mm) Axial 710 Ohm 480mA 1600h 150°C Automotive T/R