PESD3V3L1UB
Partnumber:
PESD3V3L1UB
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
PESD3V3L1UB
Package
Trans Voltage Suppressor Diode, 45W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon