PF1206FRF070R01L
Partnumber:
PF1206FRF070R01L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 1206 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R