PF380D25
Partnumber:
PF380D25
Manufacturer:
Sensata Technologies
products.category:
Relay
Availability:
1902000 in stock
SKU:
PF380D25
Package
Solid State Relay 15mA 15V DC-IN 25A 530V AC-OUT 4-Pin SIP Module