PFC-W1206LF-03-1002-B
Partnumber:
PFC-W1206LF-03-1002-B
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R