PFC375-4201F
Partnumber:
PFC375-4201F
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Quad-OUT 24V/5V/15V/15V 10A/10A/4A/4A 375W