PFE1000F-28/T
Partnumber:
PFE1000F-28/T
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 36A 1.008KW