PFE500F-48
Partnumber:
PFE500F-48
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 10.5A 504W 8-Pin