PFL1609-471MEW
Partnumber:
PFL1609-471MEW
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.47uH 20% 7.9MHz Composite 1.3A 0.1Ohm DCR 0603 Automotive T/R