PFL1610-681MEU
Partnumber:
PFL1610-681MEU
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 680nH 20% 7.9MHz 970mA 223mOhm DCR 0603 T/R