PFM4414VB6M24D0T00
Partnumber:
PFM4414VB6M24D0T00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 16.7A 400W 4-Pin