PFR5681J400J11L4
Partnumber:
PFR5681J400J11L4
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 680pF 400V PP 5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial 5mm 100°C Bulk