PG0426.201NLT
Partnumber:
PG0426.201NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 200nH 20% 100KHz Ferrite 26A 2.2mOhm DCR T/R