PGDS-50-O-K
Partnumber:
PGDS-50-O-K
Manufacturer:
GAIA Converter
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 9V to 36V 50W 6-Pin