PH100F24-28
Partnumber:
PH100F24-28
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 28V 3.6A 100W 14-Pin