Partnumber: PH150S110-5
Manufacturer: TDK-Lambda
products.category: MODULES
Availability: 1645 in stock
SKU: PH150S110-5
decrease increase
Package Module DC-DC 110VIN 1-OUT 5V 30A 150W 10-Pin