PH300F280-28
Partnumber:
PH300F280-28
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
MODULES
Availability:
327000 in stock
SKU:
PH300F280-28
Package
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 28V 10.8A 300W 18-Pin