Partnumber: PH50S24-15
Manufacturer: TDK-Lambda Americas
products.category: MODULES
Availability: 198400 in stock
SKU: PH50S24-15
decrease increase
Package Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 3.4A 50W 6-Pin