PHA4000-2
Partnumber:
PHA4000-2
Manufacturer:
MACOM
products.category:
HF/RF Device
Availability:
357 in stock
SKU:
PHA4000-2
Package
RF Amp Module Single Power Amp 400MHz 30V 2-Pin