PHB55N03LTA
Partnumber:
PHB55N03LTA
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
others
Availability:
326 in stock
SKU:
PHB55N03LTA
Package
Trans MOSFET N-CH 25V 55A 3-Pin(2+Tab) D2PAK