PHP01206E40R2BST5
Partnumber:
PHP01206E40R2BST5
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 40.2 Ohm 0.1% 1W ±25ppm/°C Pad SMD T/R