PHP01206E49R9BST
Partnumber:
PHP01206E49R9BST
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 49.9 Ohm 0.1% 1W ±25ppm/°C Pad SMD T/R