PHP23NQ10LT
Partnumber:
PHP23NQ10LT
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 23A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB