PHP44N06LT
Partnumber:
PHP44N06LT
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
498 in stock
SKU:
PHP44N06LT
Package
TRANS MOSFET N-CH 55V 44A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB