PHP50N06LT
Partnumber:
PHP50N06LT
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1984 in stock
SKU:
PHP50N06LT
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 50A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220