PHP54N06T
Partnumber:
PHP54N06T
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
others
Availability:
431 in stock
SKU:
PHP54N06T
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 54A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB