PHT0805H50R0FG
Partnumber:
PHT0805H50R0FG
Manufacturer:
Chinese Copy
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 50 Ohm 1% 0.06W ±50/±55ppm/°C Pad SMD Waffle