PIC16F723A-I/SO
Partnumber:
PIC16F723A-I/SO
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY
products.category:
IC CHIPS
Availability:
766 in stock
SKU:
PIC16F723A-I/SO
Package
MCU 7KB FLASH 1.8V-5.5V. 16 MHZ INT OSC