PIC17C756A-33I/PT
Partnumber:
PIC17C756A-33I/PT
Manufacturer:
Microchip Technology Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
8-BIT, OTPROM, 33 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP64, 10 X 10 MM, 1 MM HEIGHT, PLASTIC, MS-026, TQFP-64