PIC32MX440F512HT-80I/MR
Partnumber:
PIC32MX440F512HT-80I/MR
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
32-BIT, FLASH, 80 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQCC64, 9 X 9 MM, 0.90 MM HEIGHT, LEAD FREE, PLASTIC, QFN-64