PLA10AN1821R7R2B
Partnumber:
PLA10AN1821R7R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 1.7A 180mOhm DCR Thru-Hole Box