PLA10AN2030R5R2B
Partnumber:
PLA10AN2030R5R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 20000uH 0.5A 1.8Ohm DCR Thru-Hole Bulk