PLA10AN2221R5R2B
Partnumber:
PLA10AN2221R5R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 2.2mH 1.5A 220mOhm DCR Thru-Hole Box