PLA10AN4330R3R2B
Partnumber:
PLA10AN4330R3R2B
Manufacturer:
Tokyo Parts Industrial Co., Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 43000uH 1kHz 0.3A 4Ohm DCR Thru-Hole Box