PLA10AS1230R6R2B
Partnumber:
PLA10AS1230R6R2B
Manufacturer:
Tokyo Parts Industrial Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 12000uH 1kHz 0.6A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Box