PLA10AS4330R3R2B
Partnumber:
PLA10AS4330R3R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 43mH 300mA 4Ohm DCR Thru-Hole Box