PLCC-032-T-N
Partnumber:
PLCC-032-T-N
Manufacturer:
Samtec
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn PLCC Socket SKT 32 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube