PLF1E100MCL7
Partnumber:
PLF1E100MCL7
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 10uF 25VDC 20% (6.3 X 6mm) Radial 2.5mm 0.065 Ohm 1500mA 2000h 105°C Automotive Bulk