PLF1E220MCL7
Partnumber:
PLF1E220MCL7
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 22uF 25VDC 20% (8 X 7mm) Radial 3.5mm 0.05 Ohm 1800mA 2000h 105°C Automotive Bulk