PLF1E6R8MCL2
Partnumber:
PLF1E6R8MCL2
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 6.8uF 25VDC 20% (6.3 X 6mm) Radial 2.5mm 0.08 Ohm 1200mA 2000h 105°C Automotive Bulk