PLH10AN2911R2P2B
Partnumber:
PLH10AN2911R2P2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 290uH 1.2A 0.21Ohm DCR Thru-Hole Box