PLH10AN3711R0P2B
Partnumber:
PLH10AN3711R0P2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 370uH 1A 0.3Ohm DCR Thru-Hole Box