PLH10AS7003R6P2B
Partnumber:
PLH10AS7003R6P2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 70uH 3.6A 0.03Ohm DCR Thru-Hole Box