PLT0603Z5000AST5
Partnumber:
PLT0603Z5000AST5
Manufacturer:
Vishay
Availability:
Out of stock
Package
Res Thin Film 0603 500 Ohm 0.05% 0.15W ±5ppm/°C Pad SMD T/R