PLT10HH1026R0PNL
Partnumber:
PLT10HH1026R0PNL
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 20uH 1kOhm 10MHz 6A 0.008Ohm DCR SMD Automotive T/R