PLY10AN1430R5R2B
Partnumber:
PLY10AN1430R5R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 14mH 500mA Thru-Hole Box