PLY10AN9012R0R2B
Partnumber:
PLY10AN9012R0R2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 900uH 2A Thru-Hole Box